شرایط و قوانین

-فروشگاه مهندسي برق به كليه قوانين جمهوري اسلامي ايران متعهد مي باشد.

- در صورت اينكه محصول خريداري شده به هر دليلي را داري مشكل بوده و يا صدمه ديده باشد ما متعهد به تعويض آن مي باشيم.

-پس از تایید سفارش، از طرف ما يك رسید دیجیتالی را به آدرس ایمیل کاربر ارسال مي شود. در صورت ورود اشتباه آدرس ایمیل ، مشتری می تواند با تماس با مدیران وبسایت  درخواست رسید دیجیتالی نماید.اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی رسید خرید به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

- چنانچه ما به دلايلي قادر به ارسال سفارش مشتري نباشيم، موظف به عودت هرگونه وجه پرداختي مشتري هستيم

-خدمات و محتويات اين وب سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. حق استفاده از اطلاعات موجود در وب سايت براي ما محفوظ می باشد. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محصولات موجود در وب سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر می خواهید از خدمات و محتويات این وب سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد و با ما تماس بگيريد.

-حریم شخصی کلیه کاربران سایت محفوظ و به آن احترام گذاشته می شودمتعهد هستيم که در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کنيم.

-در صورت ناخوانا بودن يا صدمه ديدن دي وي دي ، فروشگاه به رايگان آن را تعويض مي كند. در اين زمينه لازم است كالاي معيوب به آدرس ما ارسال گردد

-درصورت باز شدن پاكت حاوي دي وي دي ها ، تحت هيچ شرايطي قابل استرداد وجه نمي باشد. و صرفا قابل تعويض است.

-مشخصات فردی کاربر اعم از آدرس ایمیل و آی پی به هیچ عنوان در اختیار اشخاص یا سازمانها قرار نمی گیرد.

-در مورد مشتریانی که پرداخت آنلاین انجام می دهند، فروشگاه متعهد است ظرف 24 ساعت کاری از دریافت سفارش آن را برای مشتری با پست پیشتاز ارسال نموده و کد پیگیری 20 رقمی اداره پست را برای مشتری ارسال نماید.مشتری می تواند با مراجعه به وبسایت اداره پست و ورود کد پیگیری در قسمت رهگیری مرسوله پستی، محل مرسوله را به صورت آنلاین رصد نماید. در این زمینه تاخیرات احتمالی از سوی اداره پست خارج از مسئولیت فروشگاه می باشد.

-در مورد سفارشاتی که پرداخت آنها در محل می باشد مشتری متعهد می گردد چنانچه در زمان مراجعه پستچی جهت تحویل سفارش در آدرس اعلامی حضور نداشت، سریعا به پست منطقه مراجعه نموده و محصول را دریافت نماید تا از برگشت خوردن آن جلوگیری گردد.

-کلیه سفارشات ارسالی فروشگاه در پاکتهای حبابدار و محافظ  جهت جلوگیری از صدمه دیدگی مرسولات ارسال می شوند .

 

جهت مشاهده رسیدهای پستی محصولات ارسال شده و کد رهگیری به کانال تلگرامی زیر مراجعه کنید:

کلیک کنید:

https://t.me/cdpost

پشتيباني 02186093978 09124403398